Bruslařská odpoledne pro žáky naší školy

Po více než roční pauze způsobené koronavirem jsme opět vyrazili  zabruslit si na trutnovský zimní stadion. Mladším dětem byla vyhrazena středa 10. listopadu, starší žáci bruslili ve čtvrtek. Potěšil nás poměrně velký zájem o tento druh pohybu – zúčastnilo se na na osmdesát dětí.

Na začátku se děti rozbruslily, pro začátečníky byly připravené opěrné hrazdičky a ochotné ruce deváťaček. Následovala soutěž o nejrychlejšího bruslaře a chybět samozřejmě nemohla ani oblíbená hra na ovečky a vlka. Devadesát minut bruslení uteklo velmi rychle a my doufáme, že si to všichni patřičně užili.

Děkujeme všem za bezproblémový průběh akce a těšíme se, že  bruslení budeme moci zopakovat i v únoru příštího roku.

(Eva Prouzová)