Adaptační kurz pro 6. B

V pátek 8. října jsme se vydali se žáky 6. B na dvoudenní adaptační kurz. Místem našeho pobytu byl Bischofstein. Cestu tam jsme absolvovali vlakem a zbytek došli pěšky. Hned po příchodu byl připraven oběd a pak už následovalo rozdělení do pokojů. Po chvilce, určené na vybalení a „sžití“ se s pokojem, následoval další bod programu, a to dobytí zříceniny hradu Skály. Výprava to byla dost dobrodružná, navíc doplněná hrou. Na zpáteční cestě jsme navštívili ještě Černé jezírko. Zbytek času do večeře jsme strávili na dětském hřišti v areálu. No, a co by to byl za pobyt, kdyby neproběhla noční stezka odvahy…

V sobotu jsme se vydali na cestu zpět. Nejdřív opět pěšky s výstupem na rozhlednu, poté vlakem.

Věřím, že jsme si náš první společný výlet všichni užili.

(Milan Matoušek)

Fotogalerie