Drakiáda se opět vydařila!

 

Podzim je tady a jedna z typických podzimních radovánek je pouštění draků. Podzimní drakiády, která se konala 24. září, se zúčastnilo přes 60 dětí v doprovodu rodičů, babiček a dalších příbuzných či kamarádů.

Děti si přinesly dráčky nejrůznějších barev, velikostí a tvarů. Radostně pobíhaly po louce za hvězdárnou a snažily se dostat své dráčky vysoko do oblak.  Některým dráčkům se zpočátku do vzduchu moc nechtělo, někteří vzlétli ihned a někteří se nám i trochu zamotali, ale naštěstí nám žádný z dráčků neuletěl.
Všechny děti byly na závěr akce odměněny za své snažení sladkou odměnou.

Děkujeme panu Kuťákovi za propůjčení louky a panu Jörkovi /STCJH/ za odvoz a dovoz materiálního vybavení.

(Eva Jansová)

Fotogalerie

Videoreportáž Televize JS

 

Mohlo by se vám líbit...