Proběhly barevné velikonoční dny

Všichni se už  těšíme na probouzející se přírodu, modrou oblohu a hřejivé paprsky sluníčka. A proto jsme  před velikonočními prázdninami pro děti na 1. stupni připravili malé zpestření online výuky – barevné dny. Každý den měl  svou barvu – pondělí bylo ve znamení modré, úterý bylo  žluté a středa zelená. 

Přestože vše probíhalo online, žáci i paní učitelky se na barevné dny připravovali opravdu poctivě. Někteří kromě oblečení barevně sladili dokonce i různé doplňky. Potěšilo nás, že se zapojili téměř všichni. Je fajn, že dokážeme táhnout za jeden provaz a jsme pro každou legraci. O tom, jak se nám barevné dny vydařily, svědčí fotografie z jednotlivých tříd. 

(Veronika Prouzová)

Fotogalerie 1. A

Fotogalerie 2. A a 2. B

Fotogalerie 4. B

Mohlo by se vám líbit...