Přivítali jsme prvňáčky

Vítání prvňáčků ve školní jídelně

Vymydlení, nažehlení, svátečně nastrojení, se zbrusu novými aktovkami na zádech a s očekáváním v očích dorazili v úterý 1. září do školní jídelny noví prvňáčci. Tam je přivítala nejen paní učitelka Radka Řeháková, ale také pan ředitel Martin Zakouřil, úpický místostarosta pan Jiří Adam a ředitelka městské knihovny paní Jana Šimková. Všichni prvňáčkům popřáli, aby je škola bavila a chodili do ní rádi, aby se brzy kamarádili nejen s písmenky, ale také aby ve škole našli spoustu nových kamarádů.  Děti dostaly  pamětní list, sáček se sladkostmi a na hlavu novinovou večerníčkovskou čepici, protože Večerníček a jeho pohádky je budou provázet po celou první třídu. Pak už si je paní učitelka odvedla do  třídy.  Z předškoláčků se konečně stali opravdoví školáci.

Tak ať se vám, prvňáčci, na naší škole daří!

(Radka Řeháková)

Fotogalerie 

Videoreportáž Televize JS

Mohlo by se vám líbit...