Letní tábor školní družiny v Janských Lázních

V týdnu od 10.8. do 14.8. se jako každoročně konal tábor školní družiny v Janských Lázních. Na několik dní se nám stala domovem Hoffmannova bouda, ale vzhledem k velkému množství turistů jsme letos využili i pohostinství sousední chaty Smrčiny (obědy, venkovní prostranství).  Počasí nám přálo, a tak jsme mohli absolvovat vše, co jsme si naplánovali. Navštívili jsme Zlatou vyhlídku, Stezku v korunách stromů, vyjeli lanovkou na Černou horu nebo se vyřádili v lanovém parku. Nechyběly hry a soutěže, nesměli jsme zapomenout ani na očekávanou stezku odvahy.

Doufáme, že si všechny děti tábor užily a odvezly si z Janských Lázní spoustu zážitků a vzpomínek.

Děkuji všem, kteří se na organizaci tábora podíleli, a dětem, až na výjimky, za bezproblémové chování. 

(Eva Jansová)

Fotografie z tábora v Janských Lázních.

 

Mohlo by se vám líbit...