Základní informace k znovuotevření školy od 25. 5. 2020 pro žáky 1.stupně (1. – 5. tříd)

• Škola bude otevřena od cca 7.30 do cca 12.00 (bude upřesněno podle zájmu a s cílem zabránit shromažďování většího počtu dětí před školou).
  • Pro žáky do 3. tříd (výjimečně 4. tříd) pouze pracujících rodičů bude škola otevřena až do 15.30. Školní družina i tělocvična je uzavřena, tudíž i odpolední vzdělávací aktivity budou probíhat převážně ve třídách (aktivity mimo areál školy nejsou bohužel možné).
  • Ranní družina není poskytována.
  • Každý žák musí mít podepsané čestné prohlášení (viz příloha níže). Čestné prohlášení je možné vyzvednout si i ve škole v pondělí a čtvrtek v čase 8.00 – 10.00.
  • Pro žáky bude fungovat školní jídelna (pouze 1 teplé jídlo). Podrobnosti budou poskytnuty později.
  • Rodičům nebude umožněn vstup do školy.
  • Bez roušky nebude žákům umožněn vstup do školy.
  • Škola zajistí základní hygienické podmínky.
  • V týdnu od 11. – 15. května budou třídní učitelé zjišťovat zájem dětí.
  • Po 25. květnu nebude možné žáka dodatečně k docházce přihlásit!
  • Sledujte pravidelně webové a facebookové stránky školy a třídní webové stránky.
Čestné prohlášení
Čestné prohlášení (165 zobrazení)
Datum: 6. 5. 2020
Velikost: 269 KB – pdf