Informace pro všechny vycházející žáky

Vážení rodiče a milí deváťáci, vybrala jsem pro Vás ty nejdůležitější informace, abych Vám usnadnila orientaci v celém novém zákonu, který řeší tuto nelehkou situaci. V příloze níže jsou  informace pro žáky maturitních oborů, ale i oborů s výučním listem. Nevím, jestli to je definitivní úprava. Možná nás čeká ještě několik změn, ale snažím se tyto nové úpravy sledovat, i když je to celkem složité, protože změny přicházejí nárazově a bez ohlášení, abych Vás mohla včas informovat.

Přesto prosím i Vás, abyste stále sledovali dění kolem nás. Také pravidelně kontrolujte webové stránky Vašich škol, kam jste podávali přihlášky. O předání zápisových lístků Vás budu informovat na webových stránkách naší školy. Pokud budete mít nějaký dotaz, určitě mě kontaktujte. Mějte se krásně.

(Petra Báčová)

Informace pro všechny vycházející žáky
Informace pro všechny vycházející žáky (153 zobrazení)
Datum: 16. 4. 2020
Velikost: 194 KB – pdf