Úkoly z dějepisu a německého jazyka

Milé žákyně, milí žáci,

úkoly z dějepisu a německého jazyka najdete na těchto stránkách v sekci Domácí úkoly.

 

PROSÍM:

  1. Sdílejte informace o úkolech se svými spolužáky, a to i s těmi, se kterými momentálně příliš nekamarádíte.
  2. Dodržujte termíny, neodkládejte práci. Budou následovat další úkoly. Pamatujte, že zaslané práce budu hodnotit.
  3. Dějepisáři, využijte toho, že nakladatelství NOVÁ ŠKOLA nabízí využití i-učebnic zdarma. Sedmáci se podle těchto učebnic již učí, pro osmáky a deváťáky je to fajn doplněk. Bližší informace najdete na https://www.nns.cz/blog/1-stupen/pomoc-s-domaci-vyukou-zaku-miuc-a-vyukova-videa
  4. Němčináři, využívejte slovník na seznam.cz. Pokud tak již nečiníte, určitě využívejte aplikaci WordTrainer Fraus, je zdarma a přímo k našim učebnicím. Nakladatelství FRAUS také zpřístupnilo zdarma i-učebnice k našim učebnicím Deutsch mit Max neu+interaktiv. Bližší informace najdete na www.fraus.cz/ucenidoma. Využijte stránky https://www.skolasnadhledem.cz/profil/cizi-jazyky/1072-nemecky-jazyk – dole si volíte úroveň (A1) a témata, osmáci to mají snazší – viz další bod.
  5. Němčináři osmáci, ve vašich pracovních sešitech je na každé stránce dole unikátní kód ke cvičením na www.skolasnadhledem.cz, který vám zpřístupní doplňková cvičení, využijte je.
  6. Dějepisáři i němčináři, při aktivaci a používání i-učebnic buďte trpěliví, vyřizování přístupu k licencím nebude hned, při používání může docházet k přetížení.

 

Přeji vám hodně zdraví a hezké dny 🙂

Renata Kafková