Poděkování a další informace

Děkuji tímto naprosté většině rodičů za reakce na mou „Výzvu k žákům“. Jsem neskutečně rád, že jste pochopili, o co mi jde. Vše musí fungovat dál, i když v doposud nevyzkoušeném nouzovém režimu. Věřím tomu, že jak my učitelé, tak vy rodiče a děti, uděláme společně maximum pro to, aby se vzdělávání nezastavilo.

Situace se ale mění každou hodinou, a tak už neplatí, co jsem slíbil. Městskou knihovnu už, bohužel, pro kontakt s námi využít nemůžete. Jedno z dalších nařízení pozastavilo i činnost knihoven. Ale věřím, že i tak to zvládneme.

Jeden z nejčastějších dotazů se týká učebnic a sešitů v šatních skříňkách. Proto jsme se rozhodli pro následující opatření. V pondělí 16. března a ve středu 18. března bude od 9.00 do 11.00 čekat u zamčených dveří do školy pan školník. Zájemce, kteří by si chtěli ze svých skříněk vyzvednout sešity a učebnice nutné pro samostudium, bude po jednom pouštět výhradně jen do prostor šaten.

Přeji vám všem pevné nervy a hlavně hodně zdraví.

Pokud byste měli nějaký dotaz, kontaktujte mě na Messengeru, na mailu: Martin.Dytrych@seznam.cz nebo na telefonu 605313631. Jsem vám všem k dispozici a pokusím se pomoct s jakýmkoliv problémem.

(Martin Dytrych)