Informace pro rodiče – doplnění k ošetřovnému

Vážení rodiče,

kteří právě čerpáte ošetřovné na dítě do 13 let  a máte odevzdanou školou potvrzenou „Žádost o ošetřovné“ svému zaměstnavateli.
ČSSZ požaduje, abyste vždy na konci  kalendářního měsíce dodali svému zaměstnavateli ještě formulář, který je uveden v příloze níže – Výkaz péče o dítě z důvodu uzavření výchovného zařízení.
Tento formulář již škola NEPOTVRZUJE, jen ho vytiskněte, vyplňte a odevzdejte zaměstnavateli.

Pro Vás ostatní, kteří teprve budete ošetřovné čerpat,  stále platí, že  pro svého zaměstnavatele potřebujete formulář „Žádost o ošetřovné“. Můžete mi  napsat na e-mail: zsbcupice@seznam.cz, obratem Vám jej zašlu na e-mail nebo se zastavte ve škole osobně, vždy v pondělí a čtvrtek od 8 do 10 h.

Martina Šrollová

Výkaz péče o dítě z důvodu uzavření výchovného zařízení
Výkaz péče o dítě z důvodu uzavření výchovného zařízení (112 zobrazení)
Datum: 30. 3. 2020