Okrskové kolo ve šplhu I. stupně – opět stříbrní

Po tříměsíční odmlce pokračovalo ve čtvrtek 27. února 2020 zápolení žáků 1. stupně o putovní pohár Grand Prix. Další v řadě tradičních soutěží byl šplh, jehož okrskové kolo se uskutečnilo na lánské škole.

Do závodu jsme nastupovali s velkým očekáváním, neboť v historii Grand Prix jsme tuto soutěž často vyhráli. Bohužel jsme pouze obhájili druhé místo jako vloni. Snad se nám podaří příští rok získat putovní pohár zpět. Všichni naši reprezentanti a reprezentantky se snažili podat co nejlepší výkon a šplhali na hranici svých možností.

Děkujeme jim  za předvedené výkony. 

(Jana Hájková)

Šplh 2020 - medailová umístění
Šplh 2020 - medailová umístění (144 zobrazení)
Datum: 27. 2. 2020
Velikost: 351 KB – pdf

Fotogalerie.

 

Mohlo by se vám líbit...