Diskopárty se opět vydařila

V pátek 7. února, v předvečer jarních prázdnin, ožila naše jídelna. Konala se v ní v tomto školním roce již druhá diskopárty pro zvané.

Dobrá hudba, skvělé tanečnice, světla, lasery, stroboskop, výrobník dýmu a bufet s drobným občerstvením zpříjemnily dvě hodiny celkem stovce žáků. Čas od 16.30 do 18.30 byl vyhrazen prvňákům až třeťákům, 120 minut od sedmé večerní pak jejich starším spolužákům.

Na programu ale nebylo jen tancování. Soutěžilo se například v židličkované a tanci s míčkem mezi čely.  A samozřejmě nesměla chybět soutěž o nejlepšího tanečníka/tanečnici nebo populární mašinka. Páteční večer se vydařil. A já tímto děkuji všem, kteří se nějakým způsobem podíleli na organizaci. Tedy paním učitelkám, holkám – tanečnicím, prodavačkám v bufetu, klukům – stěhovákům, panu školníkovi a panu řediteli.

Těším se s vámi zase příště, byli jste všichni úžasní.
(Martin Dytrych)

Fotogalerie.

 

Mohlo by se vám líbit...