Školní kolo zeměpisné olympiády

 

Ve čtvrtek 9. ledna a v pondělí 13. ledna proběhlo školní kolo Zeměpisné olympiády.

Dorazili i všichni vítězové z loňského roku. Především v kategorii 8. – 9. tříd se předpokládal vyrovnaný souboj o vítězství. A to se i potvrdilo. Vždyť o pořadí medailistů rozhodoval jediný bod. I to ale stačilo Lukáši Hofmanovi k obhajobě loňského prvenství. Dvojnásobných vítězstvím v Zeměpisné olympiádě se již může pyšnit i vítěz v kategorii 7. tříd Čeněk Grund. Velmi obsazená byla i kategorie 6. tříd, kde celkem jednoznačně dominovala Petra Regnerová.

Nejlepší dva z každé kategorie postupují do okresního kola, které se uskuteční 26. února ve Dvoře Králové nad Labem. Všem účastníkům patří velké poděkování za účast a snahu.

(Martin Zakouřil)

Výsledková listina - zeměpisná olympiáda
Výsledková listina - zeměpisná olympiáda (157 zobrazení)
Datum: 14. 1. 2020
Velikost: 226 KB – pdf

Fotogalerie