Vánoční tvořeníčko

V úterý 10. prosince jsme se již tradičně sešli ve školní jídelně, kde se konalo opět po roce vánoční tvořeníčko. V začínajícím předvánočním shonu si rodiče našli čas a společně se svými dětmi strávili okamžiky radosti nad povedenými výrobky.

Pro děti jsme připravili osm stanovišť. Na třech z nich se vytvářeli andělé – jednoho andílka děti poskládaly z papíru, dalšího andělíčka si umotaly z drátků a třetího si vytvořily z papírového talíře. Dál se vyráběly vánoční ozdoby z vlnitého papíru, skládaný papírový sněhuláček a skřítek z borové šišky.  A co by to bylo za vánoční tvořeníčko, kdyby se jako tradičně nelilo olovo a nezdobily perníčky.

Poděkování patří všem, kteří se ve středu odpoledne sešli a dílny pro všechny připravili – paním učitelkám z 1. stupně, paním vychovatelkám a asistentkám,  paní Janě Voleské a pomocníkům z řad žáků.

(Veronika Prouzová)

Fotogalerie.

Videoreportáž Televize JS.

 

 

Mohlo by se vám líbit...