Předvánoční zpívání „Blahováčku“

Sboreček zpíval na Vánoce důchodcům-učitelům.

Nastal adventní čas a s ním rozdávání pěveckých dárečků našeho školního sborečku „Blahováček“.

Ve středu 4. prosince 2019 jsme zavítali mezi učitele důchodce a zpestřili jim jejich předvánoční posezení 20-ti minutovým programem plným vánočních písniček a koled. Zpěváčkům se vystoupení povedlo, za což si zasloužili veliký potlesk a sladkou odměnu. Děti nakonec všechny zúčastněné obdarovaly krásnými přáníčky, vyrobenými na výtvarném kroužku.

Tím ale naše nadělování nekončí. Ve čtvrtek 12. prosince se totiž chystáme mezi seniory do Domu s pečovatelskou službou na Sychrově a hned v pátek 13. prosince do Domu seniorů Beránek.

Naše pěvecké snažení letos zakončíme tradičně Vánočním koncertíkem, který se uskuteční v loutkovém divadle v úterý 17. prosince od 16:00 hodin, kam všechny naše příznivce srdečně zveme.

(Radka Řeháková)