S čerty nejsou žerty – 13. ročník karnevalu ŠD

Karneval ŠD - S čerty nejsou žerty

Za několik dní přijdou za dětmi domů čert, Mikuláš a anděl, a abychom se na to dobře připravili, uspořádala školní družina v sobotu 30.listopadu 2019 oblíbený karneval s názvem „S čerty nejsou žerty“.

Do místního pekla (malé a velké tělocvičny) se dlouhým tunelem dostalo 50 čertíků různých velikostí – od batolat po čtvrťáky. Všechny přivítal sám pan Lucifer – ředitel školy Martin Zakouřil. Pak už čertíci a čertice prokazovali svoji obratnost a šikovnost.

V první části skotačili na různých stanovištích – sjížděli Belzebubovu skluzavku, kličkovali mezi kotlíky, házeli do pekelného okna, překonávali pekelný plot, skákali v čertovském pytli a spoustu dalšího.

V druhé části programu zápolili v různých soutěžích – sbírali kuželky, přetahovali se lanem, sbírali míčky podle barev, namotávali provázek na tužku a zahráli si oblíbenou honičku s čertovskými ocásky.

Komu zbyla ještě energie, mohl si na úplný závěr zatančit na čertovské diskotéce. Každý čertík, který peklo opouštěl, pak z rukou Lucifera dostal malou odměnu.

Děkuji všem účastníkům, spoluorganizátorům i pomocníkům, myslím si, že karneval se velmi vydařil a malým čertíkům i jejich rodičům (či jinému doprovodu) se líbil.

(Eva Jansová)

Fotogalerie.

Videoreportáž Televize JS.