Diskopárty se opět vydařila

Diskopárty ve školní jídelně

Dobrá hudba, skvělí tanečníci, světla, lasery, stroboskop a výrobník dýmu (tentokrát s jasmínovou vůní), to byly hlavní atributy diskopárty pro zvané. A že jich bylo! Do jídelny se postupně namačkalo 134 žáků. Čas od 16.30 do 18.30 byl vyhrazen prvňákům až třeťákům, 120 minut od 7 večerní pak jejich starším spolužákům.

Kromě tancování se také soutěžilo. Na pořadu dne byla židličkovaná a tanec s míčkem mezi čely.  A samozřejmě nesměla chybět soutěž o nejlepšího tanečníka/tanečnici nebo populární mašinka. Páteční večer se vydařil. A já tímto děkuji všem, kteří se nějakým způsobem podíleli na organizaci. Tedy paním učitelkám, holkám – tanečnicím, prodavačkám v bufetu, klukům – stěhovákům, panu školníkovi a panu řediteli.

Těším se s vámi zase příště, byli jste všichni úžasní.

(Martin Dytrych)

Fotogalerie.

 

Mohlo by se vám líbit...