Přivítali jsme prvňáčky

Vymydlení, nažehlení, svátečně nastrojení, se zbrusu novými aktovkami na zádech a s očekáváním v očích dorazili v pondělí 2. září do školní jídelny noví prvňáčci. Tam je přivítaly nejen paní učitelky, ale také pan ředitel Martin Zakouřil, úpický starosta pan Petr Hron a ředitelka městské knihovny paní Jana Šimková. Všichni prvňáčkům popřáli, aby je škola bavila a chodili do ní rádi, aby se brzy kamarádili nejen s písmenky, ale také aby ve škole našli spoustu nových kamarádů.  Děti dostaly na památku medaili a tematicky ozdobený pytlík se sladkostmi. Pak už si je paní učitelky odvedly do tříd –  do třídy U soviček v 1. A a indiáni z 1. B vyrazili do svého indiánského tábora.  Z předškoláčků se konečně stali praví školáci.

Tak ať se vám, prvňáčci, na naší škole daří!

(Veronika Prouzová)

Fotogalerie – Vítání ve školní jídelně

Fotogalerie –  První den U soviček v 1. A

Fotogalerie – Vítání indiánů z 1. B

Videoreportáž Televize JS

Mohlo by se vám líbit...