Turnaj v malé kopané se nám letos nevydařil

 

Družstvo mladších žáků v malé kopané

Družstvo mladších žáků

Ve čtvrtek 19. 9. 2019 jsme se sešli v havlovickém sportovním areálu na první letošní bodovanou soutěž a to turnaj v malé kopané mladších i starších žáků. Minulý rok starší chlapci tuto soutěž vyhráli, bohužel letos se jim tento triumf nepodařilo zopakovat.

Po první remíze se ZŠ Lány, dvěma těsnými prohrami 0:1 proti Gymnáziu Úpice a ZŠ Rtyně v Podkrkonoší a pouze jedné výhře 2:0 nad ZŠ Malé Svatoňovice nezbyla na naše chlapce lepší než 4 příčka, i když celkové umístění škol na druhém až pátém místě bylo bodově velmi natěsnané.

Mladší žáci si oproti minulému roku svou reputaci nevylepšili, nedokázali přehrát jediného soupeře a skončili tak na pátém místě. Vstřelili sice o jednu branku více než starší žáci, avšak velké množství jich inkasovali.

Všem žákům díky za snahu a za reprezentování školy.
(Blanka Hozová)

Školu reprezentovali:

Starší žáci: Balog David, Fabián Pavel, Ferenc Petr, Grund Dominik, Hron Pavel, Novotný Filip, Špringer Adam, Štauda Matěj

Mladší žáci: Endlich Matěj, Fabián Dominik, Káža Jakub, Klouček Alexandr, Kuba David, Manych Dominik, Manych Matěj, Seidl Petr, Vít Samuel

Fotogalerie.