Zájezd do Chorvatska

Naše škola se o své žáky snaží starat i o prázdninách. V červenci jsme pro malé děti organizovali tradiční tábor školní družiny a před koncem prázdnin vyrazilo 5 pedagogů se 30 dětmi poprvé až do Chorvatska. Ubytováni jsme byli ve stanech v kempu Dole v Živogošče (oblast Dalmácie). Celý týden nám přálo slunečné počasí, takže i díky nádhernému moři si děti pobyt náramně užily. Pro zpestření se uskutečnilo i několik ranních koupání s rozcvičkou, děti si mohly s paní Štěpánskou na pláži procvičit anglickou konverzaci a pro zdatné turisty jsme zorganizovali náročný ranní výšlap na 350 metrů vysoký pahorek ke kapličce sv. Petara. Děti byly skvělé. Jen ta cesta byla pro nás všechny velmi náročná. Ale spokojenost dětí a kladné odezvy od rodičů za to určitě stály. Děkuji všem kolegyním, které se podílely na organizaci zájezdu.

(Martin Zakouřil)

Fotogalerie.