2. ročník turnaje v air hockeyi je u konce

Po odehrání 126 zápasů a zaznamenání 1 123 gólů skončil 2. ročník turnaje v air hockeyi. Zúčastnilo se ho rekordních 42 hráček a hráčů, kteří byli rozděleni do sedmi skupin po šesti. Šestnáct nejlepších pak postoupilo do vyřazovací části.
V jejím finále porazil Martin Zakouřil Martina Dytrycha 2 : 1 na zápasy a zopakoval triumf z loňského roku. Série o celkové 3. místo tak byla zároveň bojem o zlatou medaili mezi žáky. Agáta Hebká v ní porazila Veronikou Žďárskou. Bronzovou medaili bere Matyáš Lacko, coby nejlepší z hráček a hráčů vyřazených ve čtvrtfinále.
Všem zúčastněným děkuji a medailistům gratuluji.
(Martin Dytrych)


KONEČNÉ POŘADÍ NA PRVNÍCH ŠESTNÁCTI MÍSTECH:
1. Martin Zakouřil
2. Martin Dytrych
3. Agáta Hebká (1. mezi žáky)
4. Veronika Žďárská (2. mezi žáky)
5. Matyáš Lacko (3. mezi žáky)
6. Veronika Hainová (4. mezi žáky)
7. Šimon Hurdálek (5. mezi žáky)
8. Leona Kubasová (6. mezi žáky)
9. Vojtěch Petera (7. mezi žáky)
10. Kamila Oborníková (8. mezi žáky)
11. Petr Ferenc (9. mezi žáky)
12. Natálie Solarzová (10. mezi žáky)
13. Nikola Winklerová (11. mezi žáky)
14. Jan Nguyen (12. mezi žáky)
15. Veronika Hlavicová (13. mezi žáky)
16. Adriana Davidová (14. mezi žáky)