Atletický čtyřboj – poslední soutěž Grand Prix

V pátek 21. 6. proběhla poslední letošní soutěž, a to atletický čtyřboj. V této soutěži závodily čtyři kategorie – mladší žákyně, mladší žáci, starší žákyně a starší žáci. Bohužel naší škole letos chyběla kategorie mladší žákyně, protože se dívky na soutěž nedostavily, což mě velmi zklamalo. Zbylé kategorie měřily síly s ostatními školami. V jednotlivcích se nám bohužel umístit nepodařilo. V kategoriích jsme obsadili 2x třetí místo (mladší žáci a starší žákyně) a jedno čtvrté místo (starší žáci). Jelikož to byla poslední soutěž letošního školního roku, rozhodlo se i o umístění v Grand Prix. Celkově jsme jako škola skončili na 4. místě. Musím pochválit všechny, kteří se atletického čtyřboje zúčastnili. Oceňuji jejich snahu v jednotlivých disciplínách. Některým se dařilo více, některým méně. Snad se v příštím roce opět o něco zlepší a pokusí se umístit na „bedně“. 

(Eva Mertlíková)

Fotogalerie.