Soutěž  mladých zdravotníků v Trutnově

Po roce jsme se  10. května zúčastnili oblastního kola Soutěže mladých zdravotníků, které se konalo v parku u Lesnické akademie v Trutnově.  Stejně jako vloni či předloni  nám standardně  nepřálo počasí L

Pořadatelé si pro nás i tentokrát připravili na 7  stanovištích   množství kombinovaných zranění s bezvědomím a zlomeninami, obvazové úkoly, otázky z historie ČK, poznávání léčivých bylin a dopravní výchovu.

Naše jediná hlídka starších žákyň pracovala ve složení: Sabina Kubasová, Marina Zajacová, Natali Luštincová, Veronika Žďárská a Nikola Makulová. Ač se dívky nevyvarovaly základních chyb, měly jsme před vyhlašováním celkem dobrý pocit a celková ztráta cca 120 bodů z celkových 1300 se nám nezdála až tak špatná. Bohužel soupeři byli lepší, takže jsme nakonec obsadili 5. místo.

Děkuji dívkám za reprezentaci školy  a doufám, že se v hojnějším počtu setkáme v příštím školním roce ve zdravotnickém kroužku a na soutěžích.

(Martina Šrollová)

Fotogalerie.

 

 

Mohlo by se vám líbit...