Rozloučení s Hrátkami s angličtinou

Na kroužku Hrátky s angličtinou si třeťáci celý rok procvičovali a rozšiřovali učivo AJ. Každý měl svoji „Reward card“, na kterou během celého školního roku sbíral hvězdičky za různé hry, soutěže, aktivity a úkoly na pracovních listech. Dnes však přišel čas rozloučení, závěrečného zhodnocení, předání diplomů a sladké odměny. Nejlepšími z celého kroužku byli Nelča Petirová (3.A) a Dominik Mach (3.B). Ti splnili veškeré zadané aktivity, nasbírali oba neuvěřitelných 55 hvězdiček a obsadili tak 1. místo. Na 2. místě se s 50 hvězdičkami umístila Adrianka Součková (3.B) a 3. místo patří se 47 hvězdičkami Markétce Trojanové (3.A). Gratuluji! Během roku se ale snažili všichni, a tak si malou odměnu na rozloučenou odneslo všech 18 třeťáků – v puse lízátko a v ruce balonek.

(Veronika Prouzová)

Mohlo by se vám líbit...