Zdravotnický víceboj v Havlovicích

 

Ve středu 24. dubna 2019  jsme se opět po roce vydali podmračeným odpolednem s jednou hlídkou starších žákyň od ZŠ Lány  Úpice do sportovního areálu v Havlovicích. Cestou musela naše hlídka zvládnout na 11 stanovištích různé úkoly a překážky. Poznávali jsme léčivé byliny, transportovali raněné, běhali a padali jsme na překážkové dráze :-), sprintovali se zátěží na nosítkách na čas, zastavovali  krvácení  a obvazovali končetiny.  

Naše hlídka obsadila 5. místo a pracovala ve složení:  Sabina Kubasová, Marina Zajacová, Sabina Schwertnerová, Nikola MakulováSimona Sobolíková. Děvčata soutěžila v tomto složení teprve poprvé a občas to bylo znát.  

Děkuji všem dívkám  za  reprezentaci  školy  a doufám, že získané zkušenosti  zúročíme 10. května  na soutěži Mladých zdravotníků v Trutnově.

(Martina Šrollová)

Fotografie z průběhu soutěže

 

Mohlo by se vám líbit...