Velikonoční tvořeníčko

A zase tu máme Velikonoce! Opět po roce paní učitelky a vychovatelky z 1. stupně připravily pro děti a jejich rodiče odpoledne plné zábavného velikonočního tvoření.  V úterý 16. dubna 2019 čekalo v naší školní jídelně na zájemce o ruční práce hned osm stanovišť.

Stejně jako každý rok se zdobily perníčky, děti si mohly vytvořit drátované vajíčko zdobené korálky, jarní kytičku ze špejle a pěnové gumy a ozdobit vejdunek peřím. Méně tradiční bylo barvení dřevěných zajíčků. Na dalších stanovištích se tvořilo z papíru – děti si mohly umotat papírové kuřátko z vlnité lepenky, vyrobily si jarní sladkou kytičku a velikonoční zápich v podobě zajíčka.

Ze školní jídelny odcházeli všichni spokojení s náručí plnou povedených výrobků. Příjemným odpolednem jsme snad přivolali dlouho očekávané jaro 🙂

(Veronika Prouzová)

Fotogalerie.

Videoreportáž Blahovka TV.

Mohlo by se vám líbit...