(Ne)zdravá víkendovka

Víkendovku 5. B jsme začali v šest hodin večer, ač někteří již nedočkavě čekali před školou dlouho před šestou hodinou.

Se začátkem víkendové párty jsme si dali dlouho slibovanou ochutnávku a la Masterchef, kde jsme měli na výběr 14 potravin, a děti chodily po jednom se zavázanýma očima a postupně testovaly potraviny. Kdo neuhodl, skončil. Nejlépe se umístila Natka Solarzová a Maty Endlich, kteří uhádli postupně: jahody, hroznové víno, čokoládu, chléb, nakládanou okurku, pomeranč, banán, jablko, salátovou okurku, hrušku, sýr, rohlík a mango. Poslední zůstala nepokořená pouze Snickers tyčinka, kterou neuhodl nikdo. Kupodivu se spousta dětí zasekla hned na jahodě a nejčastěji tipovaly, že jahoda je kiwi :-). Spousta dětí také vypadla na zákeřném mangu, protože specifickou chuť tohoto ovoce často neznají. Nikdo neprotestoval ani proti nakládaným okurkám, případně sýru.

Poté jsme se vydali do tělocvičny, kde jsme si zahráli jako tradičně florbal, poté pamatováka a také jsme si chvilku zaházeli s basketbalovým míčem.

Po chvilce klidu jsme se vrhli na velkou zásobu slaných pochutin a také jsme nezapomněli na pravidelný pitný režim a návštěvu školního klubu.

Zhruba od deseti hodin jsme se snažily nastolit klidový režim, ovšem dle očekávání se to nesetkalo s úspěchem. 😀

Do postelí jsme se vypravili výrazně později, ale děti byly velmi poslušné a jako vždy naprosto skvělé. 🙂

Těšíme se na další akci s naší  bezvadnou  5.B  😀

(Míša Divišová a Marťa Šrollová)

Fotogalerie