Návštěva předškoláků v první třídě

Předškoláčci pracují na interaktivní tabuli

V úterý 19. března zavítalo do naší 1. A jedenáct předškoláků ze suchovršické školky, aby se podívali, jak to v takové opravdické škole vypadá, co se už jejich starší kamarádi v první třídě naučili a také si zkusili některé úkoly, které prvňáčci plní. O tři týdny později, 9. dubna, nás navštívily děti z libňatovské školky.

A tak jsme si je pěkně vyzkoušeli, děti poznávaly písmenka, přiřazovaly k nim obrázky, zkoušely psát jednoduché uvolňovací cviky na mazací tabulku, počítaly, poznávaly geometrické tvary a pracovaly také na naší oblíbené interaktivní tabuli. Přesvědčily nás, že se na školu svědomitě připravují a snad se do ní i těší.

Tak, milí předškoláci, ať vám to nadšení vydrží co nejdéle  a ve škole máte jen samé úspěchy.

(Radka Řeháková)

Fotografie z návštěvy libňatovské školky.

Fotografie z návštěvy suchovršické školky.

Mohlo by se vám líbit...