Okrskové kolo ve vybíjené chlapců a dívek 4.-5. ročníků

 

 

 

Ve středu 27. března 2019, tentokrát na ZŠ a ZUŠ Rtyně v Podkrkonoší, se představily týmy žáků a žákyň 4.–5. ročníku.  Celodenní zápolení dopoledne odstartovala děvčata. Naše děvčata podávala celý turnaj svědomitý výkon. Bohužel v prvním zápase jsme o jednu vybitou dívku prohráli, a to nás stálo první místo. Dívky skončily na druhém místě. Velké poděkování patří všem hráčkám.

Školu reprezentovaly:
Natálie Solarzová, Jana Nývltová, Adéla Hrdinová, Tereza Wernerová, Veronika Vavrušová, Adriana Davidová, Kristýna Křížková, Erika Danko, Diana Kuťáková, Nikol Anna Hejnová, Pavlína Horáková, Lena Šťovíčková

Odpoledne se představili chlapci 4.–5. ročníku. Naši reprezentanti šli do turnaje s cílem obhájit loňské zlato, bohužel se tak nestalo. První zápas jsme hráli ze ZŠ Lány. Prohráli jsme o jednoho vybitého hráče. Do druhého zápasu jsme nastoupili proti ZŠ Malé Svatoňovice. Tento zápas byl velmi vyrovnaný. Po řádné hrací době jsme remizovali a čekalo nás prodloužení, které dopadlo také remízou. V náhlé smrti jsme bohužel prohráli. Poslední zápas jsme po zbytečných našich chybách prohráli a  obsadili jsme poslední 4. místo.  Tak snad se nám příští rok podaří dostat putovní pohár zase na naši školu.

Školu reprezentovali:
Matěj Boháč, Jakub Šitina, Jakub Sixta, Antonín Bárta, Maxmilián Šeda, Radim Vaněk, Samuel Vít, Martin Kejzlar, Jan Ježek, David Kuba, Matěj Entlich, Jakub Káža

(Jana Hájková)

Fotogalerie.

Mohlo by se vám líbit...