Okresní kolo v halové kopané

 

okresní kolo v halové kopané

V pátek 8. 3. 2019 jsme se se staršími chlapci vydali na okresní kolo v halové kopané do Hostinného, kam jsme postoupili po zářijovém vítězství v Havlovicích. Naše sestava nebyla slabá, avšak týmy základních škol a gymnázií z celého okresu byly již hodně kvalitní a složené většinou z aktivně hrajících hráčů fotbalových klubů. I přes tuto skutečnost jsme však dokázali tyto silné soupeře potrápit a některým i konkurovat.

První zápas proti ZŠ Rudník byl spíše „oťukávací“. I přes prohru 2:4 nebyl dojem ze hry vůbec špatný a bylo pozitivní, že hned na úvod turnaje jsme vstřelili nějaké ty branky, kdy skóroval Pavel Fabián a David Balog.

Druhý zápas proti Gymnáziu Trutnov byl velmi vyrovnaný. I přes velký tlak obou mužstev skončil první poločas bez branek. Ve druhém vznikla nepřehledná situace před naší bránou a bohužel jsme si srazili míč do branky. Tento nešťastný okamžik jsme již nedokázali odvrátit a prohráli jsme tak těsně 0:1.

Ve třetím zápase jsme nastoupili proti velmi silnému mužstvu ze ZŠ Mládežnická Trutnov. Toto mužstvo všem svým předchozím soupeřům doslova „naložilo“ pěknou porci gólů. My jsme však hru dokázali udržet a i přes žádnou naši vstřelenou branku byl konečný výsledek pouze 0:3. Družstvu k těmto výsledkům významnou měrou přispěl i náš gólman Adam Špringer, který během turnaje vystřihl několik neuvěřitelných zákroků.

I přes velkou snahu, možná i kvůli zranění našeho hráče, jsme nakonec skončili na 7. místě. I tak patří pochvala všem chlapcům za reprezentaci školy, s ní spojené velmi brzké vstávání a velmi dobré chování na sportovní akci školy.

Školu reprezentovali:
Balog David, Fabián Pavel, Ferenc Petr, Gabčan Miroslav, Hejna Vojtěch, Kuťák Tomáš, Lacko Matyáš, Špringer Adam, Trdlikát Lukáš 
(Blanka Hozová)

Mohlo by se vám líbit...