Chlapci si při TV „mákli“ v posilovně

posilování při tělesné výchově

Ve středu 13. 3. a ve čtvrtek 14. 3. byl pro všechny chlapce a pár dívek z druhého stupně připraven další speciální program v rámci tělesné výchovy, a to návštěva posilovny Gladiator gym v Úpici. Měli tak příležitost okusit atmosféru pravé moderní posilovny se vším všudy a potrápit tak svoje těla. Všichni na začátek absolvovali rozehřívací rozcvičku, dále vyzkoušeli velké množství posilovacích strojů a činek. Někteří si vyzkoušeli kruhový trénink, jiní holdovali v převracení pneumatiky, ručkování po konstrukci nebo zkoušeli údery a kopy do boxovacího pytle. Nejoblíbenější se však staly běžecké pásy a trenažéry, které se téměř nezastavily.  To vše samozřejmě pod dohledem kvalifikovaného trenéra.

I přesto, jak je velmi těžké zabavit dnešní mládež, myslím si, že většina chlapců odcházela alespoň s novou zkušeností a třeba i motivací či inspirací do budoucího života, jak se starat o svůj tělesný vzhled a napomoci tak svému fyzickému i psychickému zdraví.

(Blanka Hozová)

Fotogalerie