Bruslařská odpoledne pro žáky naší školy

Po třech měsících jsme opět vyrazili na brusle. V úterý 19. února jsme s 35 žáky 4. – 9. ročníku zamířili na Zimní stadion v Trutnově.

Na začátku programu bylo rozbruslení, následoval slalom, soutěž o nejlepšího bruslaře/bruslařku a chybět samozřejmě nemohla ani oblíbená hra na ovečky a vlka. Devadesát minut bruslení uteklo velmi rychle. A my doufáme, že si to všichni patřičně užili.

Děkujeme všem za bezproblémový průběh akce a doufáme, že i bruslení na podzim 2019 absolvujeme, stejně jako dnes, bez zranění.


 O den později vyrazili na kluziště žáčci 1.-3. tříd. Zdatné bruslaře, stejně jako včera  jejich starší spolužáky, čekaly  různé soutěže. Těm, kteří se s bruslemi zatím příliš nekamarádí, byly k dispozici hrazdičky a ochotné ruce sedmaček a paní učitelek. I toto bruslení si všichni zúčastnění užili.

(Martin Dytrych, Martin Zakouřil)

Fotogalerie  – 1.-3. ročník

Fotogalerie – 4. – 9. ročník

Videoreportáž Blahovka TV