Třetí turnaj ČUM ligy ve florbalu – čekali jsme trochu víc

Tým A

V listopadu jsme se namlsali 2. místem, a tak je dnešní 4. a 5. místo zklamáním. Ale zdaleka ne všechno bylo špatně.

Začněme hodnocením našeho týmu A. Výkon brankáře, Vojty Petery, byl výborný. Výkony dalších kluků však podle mě jen průměrné či spíš podprůměrné. Hoši, chybí tomu bojovnost, přehled, týmová souhra, ale hlavně srdíčko. Hrajete neustále to samé a soupeři to lehce a brzy „rozpoznají“. Po dnešku už mi je jasné, proč nedokážete porazit okolní školy. Jakmile se malinko přestane dařit, přestáváte hrát, máváte rukama, hádáte se. Ale abych jen nekritizoval, slušný výkon podal Lukáš Hofman. Naopak s dívkami jsem naprosto spokojen. Tam je všechno, co u vás, hoši, chybí. Proto své soupeřky z okolních škol tak jednoznačně přehrávají. Nebojí se hrát ani proti starším klukům a dnes silně „zatápěly“ i vítězům z Markoušovic. Holky, velká pochvala! Je radost s vámi pracovat.

Velkým překvapením pro mě byl výkon našeho mužstva B. Mnozí hráči tohoto výběru se zlepšují turnaj od turnaje. Dnes získali bod a vstřelili 3 branky. S ohledem na to, že většina z nich je o 3 roky mladší, je třeba je za to pochválit.

Soupiska týmu A:
Jakub Černý, Sebastien Drejsl, Lukáš Hofman, Vojtěch Petera, Barbora Peterová, Karolína Řeháková, Adam Špringer, Nela Špringerová, Veronika Žďárská

Soupiska týmu B:
Antonín Bárta, Erika Danko, Dominika Davidová, Petr Ferenc, Michal Hájek, Nikol Hejnová, Jiřina Hrůzová, Andrea Jursíková, Aliya Mirzojeva, Barbora Růžičková, Veronika Ságlová, Ivona Szelke, Jakub Šitina, Samuel Vít

(Martin Dytrych)

Tým B

Mohlo by se vám líbit...