Blahováček rozdává radost úpickým seniorům

Je adventní čas, a to je nejlepší doba na rozdávání radosti kolem sebe. Děti z našeho školního sborečku celý podzim ani chvilku nezahálely a pilně se připravovaly na svá předvánoční vystoupení.
Ve čtvrtek 6. prosince potěšily seniory v domově s pečovatelskou službou na Sychrově na jejich mikulášském posezení. Ještě jednou tam zavítaly v úterý 11. prosince, tentokrát k posezení vánočnímu. Pátek 14. prosince byl pro změnu věnován seniorům v Beránku.

Děti svým vystoupením navodily tu správnou předvánoční atmosféru a potěšily tak nejedno srdíčko. Na závěr obdarovaly každého posluchače malým přáníčkem, které vyráběly děti ve výtvarném kroužku. Každý zpěváček si za svůj výkon odnesl sladkou odměnu.
Všem dětem moc děkuji za jejich krásné a milé zpívání.

Sladkou tečkou našeho dosavadního snažení bude „Vánoční koncertík“, který se uskuteční v úterý 18. prosince od 16 hodin v sále loutkového divadla. Všichni jste srdečně zváni.

(Radka Řeháková)

Fotogalerie z domova s pečovatelskou službou na Sychrově.

Fotografie z vánočního zpívání v DPS v Úpici na Sychrově.

Vánoční zpívání v Beránku.

Mohlo by se vám líbit...