Za poznáním Janských Lázní

Janské Lázně

Janské Lázně

Za krásného slunečného počasí se ve čtvrtek 11. října žáci z 3. A a 3. B v rámci předmětu „Člověk a jeho svět“ vydali prozkoumat krásu Janských Lázní a okolí. Nejprve jsme navštívili vyhlídkovou věž „Stezku korunami stromů“, která se nachází v srdci Krkonošského národního parku. Naše cesta pokračovala k „pramínku lásky“ v Rudolfově údolí u Janských Lázní. Zde jsme tento studený, ale chuťově velice dobrý přírodní pramen ochutnali a vydali se do centra lázeňského města. Poslední zastávka byla na samotné „kolonádě“, kde jsme nabírali energii ze sluníčka a přikusovali lázeňskou oplatku. Naše cesta byla zakončena u lanovky na Černou horu, kde nás čekal autobus na cestu zpět. Celý slunečný den se úspěšně vydařil a všichni jsme plni zážitků.

(Hana Machačová)

Fotogalerie