Komplexní víkendovka 5. B

Již páteční ráno a celé dopoledne se neslo v duchu nedočkavosti na odpolední a především noční společnou víkendovku. Konečně padla 17. hodina a my se začali scházet v budově školy. Jako první jsme si pěkně zabrali vlastní místečka na spaní, přestože jsme vlastně spaní ani moc neplánovali. 🙂

Poté jsme dali hlavy dohromady a vybrali každý pizzu, kterou nám následně paní učitelka Šrollová objednala. V mezičase jsme si stihli vytvořit třídní sliz, při jehož výrobě byla náramná legrace a to především s pěnou na holení, protože kdo na sobě nemá pěnu, jakoby tu ani nebyl. 🙂

Po třídním slizákovi jsme se vydali do klubu, zapařili jsme Roblox, air hockey, šipky, ale i stolní fotbálek a to za pouštěné hudby, která nám jen dokreslovala příjemnou atmosféru.

Pak přišla pizza, respektive paní učitelka nám ji donesla, snědli jsme ji (to byla jediná klidná a tichá chvilka večera J) a poté jsme se pomalu vypravili do tělocvičny. Tam se víkendovka rozjela na plné pecky a kdo nedělal horse challenge, ten hrál florbal, fotbal nebo vybíjenou. Je třeba dodat, že celou dobu jsme byli plně podporování i jednou čtyřnohou štěněčí slečnou, která se párkrát rozhodla, že zápasy bude koučovat a bez vyzvání se vrhla do víru hřiště. 🙂

Příjemně unavení jsme přišli zpět na výchozí stanoviště a začali pařit oblíbené Fortnite, případně jiné hry (elektronické, stolní, či jen klasické povídačky). Rozhodli jsme se, že si pustíme prakticky nový Jurský svět – Zánik poslední říše a ten jsme si ve společnosti čerstvého popcornu také velmi užili.

Už jsme si s paní učitelkou říkaly, že bychom mohli jít hromadně do hajan, nicméně děti projevily zájem a tvrdě si za ním stály, že musíme prostě navštívit znovu klub, protože si nestihly zahrát vše, co měly naplánováno. Ve 23:00 jsme opět přistáli hromadně v klubu a to za podmínky, že maximálně o půlnoci odejdeme skutečně do hajan. 🙂

Nooooo, jemně se to protáhlo, ale v okolo jedné hodiny ranní jsme se opravdu uložili do „postýlek“ a po druhé hodině ranní již celé osazenstvo, včetně učitelů spalo. J

První členové se začali probouzet okolo sedmé hodiny a jako lavina se během chvilky probudili všichni. Dali jsme si snídani. Uklidili třídu, opět navštívili oblíbený školní klub, popovídali si, zamávali si a uvidíme se mimo školních dní zase na další víkendovce, kterou plánujeme záhy po novém roce. 🙂

Víkendovku jsme si luxusně užili, dětičky byly hodné, naprosto disciplinované a nebylo třeba řešit žádné problémy – prostě pohoda 🙂

(Michaela Divišová, Martina Šrollová)

Fotogalerie.