Žákovský turnaj v Havlovicích

Ve škole jsme ještě ani pořádně neotevřeli učebnice, ale už 10. září jsme stihli poměřit síly s ostatními školami našeho okrsku na žákovském turnaji konaném ve Sportovním areálu v Havlovicích.

Turnaj byl již tradičně složen ze samostatného turnaje v malé kopané a trojboje, který se skládal z minigolfu, beach přehazované a streetballu. Všichni naši sportovci vyrazili do bojů hned v úvodu dne a první výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. O pěkné bodíky se postaraly naše golfistky, které se raketovým tempem prohnaly po 14jamkovém hřišti a po nízkém počtu šťouchů obsadily druhé místo. I na beach přehazované se děly věci. Po pěkných pěti hrách naše děvčata nakonec vybojovala třetí místo. Co se ovšem dělo na streetu, byl zážitek. Naši chlapci s přehledem převálcovali většinu soupeřů a získali tak jasné prvenství.

Součtem bodů všech tří disciplín jsme obsadili bezvadné druhé místo! V samostatném turnaji v malé kopané se nám však vůbec nedařilo. I přes vyvinutou snahu našich kluků jsme bohužel nestačili ani na jednoho ze soupeřů a obsadili tak poslední příčku.

Školu reprezentovali: Eliška Grossmannová, Agáta Hebká, Michaela Horáková, Michaela Holanová, Leona Kubasová, Matyáš Lacko, Vojtěch Šivák, Daniel Benko, Tomáš Kuťák, Miroslav Gabčan, Alexandr Lacko, Lukáš Trdlikát, Pavel Hron, Vojtěch Hejna

Všem zúčastněným patří dík na vzornou reprezentaci školy! 🙂

(Blanka Hozová)

Fotogalerie