Dětský den pro mateřské školy

Ani na naší škole nezapomínáme na Mezinárodní den dětí. Stalo se již tradicí, že každoročně pořádáme dětský den nejen pro žáky naší školy, ale i pro děti z místních i okolních mateřských škol.  A tak se ve čtvrtek 31. května naše tělocvična opět po roce hemžila  barevnými tričky  mrňousků, kteří si přišli se svými učitelkami trochu protáhnout tělíčka a vyzkoušet, co všechno dokážou. Sešlo se jich přes stovku.

Na děti čekalo plno  různých atrakcí – tradičně se prolézalo látkovými tunely, skákalo se v pytlích a na trampolíně, prolézalo se obručemi,  přebíhala se dlouhatánská lavička, na tenisové raketě se přenášel míček,  skákal se panák, běhal se slalom či se podbíhal obrovský barevný padák.  Na všech stanovištích dětem ochotně pomáhali v plnění úkolů naši  třeťáci a čtvrťáci.

Dětský den se vydařil, všichni odcházeli spokojení a s úsměvem. Tak za rok zase na shledanou!

(Eva Prouzová)

Fotogalerie.

Videoreportáž Blahovka TV.

 

Mohlo by se vám líbit...