Lyžařská akademie

 

Dvě skupiny celkem 85 nadšených lyžařů a snowborďáků vyrazily i letos na svahy do lyžařského areálu Mladé Buky. Všichni si užili celkem 10 krásných odpoledních výukových lekcí. Zařádili si jak začátečníci, kteří za pouhé dva dny zvládli tolik, že mohli vyrazit na velké vleky a sjezdovky, tak i pokročilí, kteří vypilovali a zdokonalili své lyžařské dovednosti. Všechny děti byly na závěr za svou snahu a píli odměněny diplomem, vzpomínkovou fotografií a samozřejmě nějakou tou odměnou. Všem super instruktorům lyžařské školičky Hellish Hill bychom rádi touto cestou poděkovali za přátelský a profesionální přístup.

(Jana Hájková)

Fotogalerie – 2. běh (22. – 26. ledna 2018)

Fotogalerie – 1. běh (15. – 19. ledna 2018).

Videoreportáž Blahovka TV.

 

Mohlo by se vám líbit...