Hod pingpongovým míčkem – soutěž

Nejen síla, ale i rychlý švih a správný úhel hodu byl důležitý v netradiční soutěži „Hod pingpongovým míčkem“, kterou naše škola zorganizovala pro žáky 1. a 2. tříd. Soutěže se celkem zúčastnilo téměř 80 žáků a žákyň, kteří byli rozděleni do kategorií podle tříd a pohlaví. A některým létal lehoučký míček opravdu velmi daleko. Nejdelší hod předvedl Jozef Čisár z 1. B, který výkonem 10,70 m jako jediný přehodil hranici 10 metrů. Mezi děvčaty zvítězila Viktorie Vylíčilová z 2. A, která výkonem 9,55 metru vyrovnala na centimetr rekord školy. Nejlepší z každé kategorie obdrží diplom a drobnou odměnu. 

 (Martin Dytrych, Martin Zakouřil)

Výsledková listina - hod pingpongovým míčkem
Výsledková listina - hod pingpongovým míčkem (353 zobrazení)
Datum: 18. 1. 2018
Velikost: 211 KB – pdf

Fotogalerie.