Dopravní značky – soutěž pro žáky 3.- 9. ročníku

 

Zákaz zastavení nebo zatáčka vpravo. Tak tuto značku poznal téměř každý. Ale se značkou náledí měli mnozí soutěžící už problémy. Na soutěž Poznáváme dopravní značky dorazilo na 40 soutěžících. U každé značky měli účastníci ze čtyř nabízených možností vybrat tu správnou. Celkem poznávali 20 dopravních značek, v nejmladší kategorii měli o 4 značky méně. Bez jediné chyby se zaskvěl Ondřej Kulhavý. A při pohledu na výsledkové listiny rozhodně neplatilo, že by starší žáci svými znalostními výkony zastínili své mladší spolužáky. Všem účastníkům ještě jednou gratulujeme k předvedeným výkonům a nejlepší z každé kategorie odměníme diplomem a sladkou odměnou.

 (Martin Dytrych, Martin Zakouřil)

Výsledková listina - dopravní značlky
Výsledková listina - dopravní značlky (443 zobrazení)
Datum: 12. 1. 2018
Velikost: 213 KB – pdf

Videoreportáž Blahovka TV.

Fotogalerie.