Rodičák naruby – 4. A

Ve čtvrtek 9.11.2017 jsme v naší třídě měli rodičák naruby. My děti jsme odpoledne připravovaly chlebíčky a jednohubky. Když rodiče přišli do školy, tak v 16 hodin začal rodičák. Zpívali jsme Mašinku a hráli pohádku o Palečkovi. Na Palečka jsme skoro každý držel kulisu, jenom Eliška Sobotková, Jan Benko, Tomáš Urban, Ondra Křížek, Ondra Lokvenc a Max Šeda hráli pohádku. Erika Danko, Dominika Davidová, Tonda Bárta a Vojta Synáč si hráli na učitele a učitelky jednotlivých předmětů a ostatní dělali žáky. Na hudebce hrála Diana Kuťáková na lesní roh, Eliška Peterková na flétnu a Adam Havel na klávesy. Na konci bylo občerstvení.  Každý dal tatínkovi nebo mamince svůj malovaný talířek s jednohubkami, chlebíčkem, perníčkem a kelímek s pitím.

(za 4. A Petra Regnerová)

Fotogalerie