Boxerský trénink na hodině tělesné výchovy

Překvapení čekalo na šesťáky v první listopadový den. Tělocvik, který normálně ve středu mají, totiž probíhal úplně v jiném duchu. Díky paní učitelce Mertlíkové na něj zavítali dva profesionální boxeři Petr Chmelík a Jakub Chval a jejich trenér Karel Kubec. Děti tak měly možnost sledovat jejich trénink a hlavně si s nimi všechno zkusit. No, a aby toho překvapení nebylo málo, tak se jako boxerka představila i zmíněná paní učitelka. Za svůj výkon sklidila zasloužený potlesk. 
Děti atmosféra tréninku zcela pohltila. Opravdu se snažily, což bylo zřetelné na uřícených obličejích a propocených tričkách. Odcházely spokojené a navíc vyzdobené podpisy boxerů. 
Děkuji paní učitelce za perfektní zpestření dvouhodiny tělesné výchovy.
(Martin Dytrych)

Fotogalerie.