Soutěž ve skákání přes švihadlo

Skvělé výkony předvedli účastníci soutěže ve skákání přes švihadlo, která proběhla v pondělí 24. dubna. Celkem 56 účastníků bylo rozděleno do čtyř kategorií podle ročníků. Soutěžícím se počítal počet přeskoků za 30 sekund. Výsledky v jednotlivých kategoriích byly velmi těsné. Absolutní vítězkou s 68 přeskoky se stala Michaela Ludvíková z 3. B. Rekordy sice nepadly, ale Klára Nyklíčková z 1. B a Anna Nyklíčková ze 4. B zaostaly za rekordem ve svých kategorií o pouhý jeden přeskok.  Všem účastníkům ještě jednou gratulujeme k předvedeným výkonům. Nejlepší z každé kategorie jsme odměnili diplomem a sladkou odměnou.         

(Martin Zakouřil)

Výsledková listina - soutěž ve skákání přes švihadlo
Výsledková listina - soutěž ve skákání přes švihadlo (328 zobrazení)
Datum: 24. 4. 2017
Velikost: 203 KB – pdf

Fotogalerie.

Videoreportáž Blahovka TV.