Přednáška Cesta kolem světa

Někdo šetří na dům, někdo na auto a další třeba na svatbu. Jsou však mezi námi také ti, kteří peníze rádi utratí za cestování. A právě to poslední je případ Martiny Libřické a Pavla Zrzavého, tedy lidiček, kteří nám přijeli udělat zajímavou přednášku.
Během osmnácti měsíců procestovali 22 zemí pěti kontinentů. Pochlubili se krásnými fotkami a také svými zážitky. Vyprávěli, jakými dopravními prostředky cestovali, kde a jak přespávali, s jakými lidmi se seznámili.
V dopoledních hodinách proběhla přednáška pro žáky 3. – 7. ročníku, a to v loutkovém divadle. Večer byla na pořadu přednáška pro veřejnost ve třídě 8. A.
Daniele Mikešové děkujeme za organizaci přednášky a zprostředkování hezkého zážitku, za pomoc při organizaci pak Radce Štěpánské a Martinu Zakouřilovi..

 (Martin Dytrych)

Fotogalerie.

Videoreportáž Televize JS.