3. ročník ZADY CUPU – Zlato bral NARVANEJ ŽIGULÍK

Všechny favorizované týmy z předchozích let dorazily na 3. ročník florbalového turnaje ZADY cup, který se uskutečnil v sobotu 13. února v tělocvičně Základní školy Bratří Čapků Úpici. S nejlepší formou se na turnaji nepotkal loňský vítěz, tým RLČ Suchovršice, který po 3. místě v základní skupině vypadl již ve čtvrtfinále. Suverénem byl tým Narvanej žigulik pod vedením Pavla Formánka, který během celého turnaje nenašel přemožitele a ve finále pak porazil i loňského finalistu, tým OLD STARS. Loňskou bronzovou příčku si zopakoval tým Umej si ho, který v zápase o 3. místo celkem jednoznačně porazil asi největší překvapení turnaje, tým Dopijem a jdem. Turnaj zpestřilo vystoupení místních mažoretek pod vedením paní Kašparové, kterým tak patří velké poděkování.

(Martin Zakouřil)

ZADYCUP - výsledky
ZADYCUP - výsledky (453 zobrazení)
Datum: 24. 4. 2016
Velikost: 72 KB – pdf

Fotogalerie.

Videoreportáž Televize JS.

Mohlo by se vám líbit...