Víkendovka Circle of silence

V pátek a v sobotu 6. a 7. listopadu se konala další víkendovka. Tentokrát s názvem „Circle of silence“. Dvacet účastníků se tak zajímalo o kruhy a ticho. Hned první soutěž v jízdě na koloběžce kolem olympijských kruhů předznamenala, kterým směrem se bude ubírat „Faktor víkendovky“. Soutěží bylo nakonec deset. Ale jak už bývá zvykem, rozhodlo se v nich pouze o tom, který tým se jako první vydal hledat poklad víkendovky.

Kromě soutěží účastníci viděli prezentaci o kruzích v obilí a učili se znakovou řeč. Každý z nich už teď umí znaky jako žena, muž, škola či frázi mám hlad.

Všem účastníkům děkuji za naprosto bezproblémový průběh víkendovky a skvělý úklid. Především chci  poděkovat Vendule Korubové, Simoně Knížové a Nikole Mahrlové, které se mnou vytvořily tým kuchařů. No, sebechvála zrovna nevoní, ale musím konstatovat, že se nám docela dařilo.

(Martin Dytrych)

Program víkendovky
Program víkendovky (426 zobrazení)
Datum: 7. 11. 2015
Velikost: 81 KB – pdf

Výsledky soutěží
Výsledky soutěží (422 zobrazení)
Datum: 7. 11. 2015
Velikost: 122 KB – pdf

Fotogalerie.

Mohlo by se vám líbit...