Sportovní víkendovka

V pořadí pátá letošní víkendovka na ZŠ Bratří Čapků patřila páťákům. V sobotu a v neděli 14. a 15. listopadu na ně čekala řada soutěží převážně sportovního charakteru. Některé byly určeny jednotlivcům, jiné dvojicím či družstvům. Za první dvě jmenované dostali ti nejlepší diplom a odměnu. Soutěž družstev pak vyvrcholila hledáním pokladu víkendovky. Na jeho hledání byla totiž družstva vysílána právě v pořadí, která si vybojovala v soutěžích. Nakonec ale našla svůj poklad všechny tři družstva.

Velké poděkování z mé strany patří Veronice Čihákové a Elišce Mesnerové. Ty mi nejenže pomohly sestavit program, ale zorganizovaly také řadu soutěží. A samozřejmě mi pomohly i v kuchyni. Holky, díky moc.

(Martin Dytrych)

Program sportovní víkendovky
Program sportovní víkendovky (390 zobrazení)
Datum: 15. 11. 2015
Velikost: 28 KB – pdf

Výsledky soutěží
Výsledky soutěží (438 zobrazení)
Datum: 15. 11. 2015
Velikost: 64 KB – pdf

Fotogalerie.

Mohlo by se vám líbit...