Úspěch ve výtvarné soutěži „Maestro hledá maestra“

V únoru tohoto roku se dva žáci naší školy zúčastnili výtvarné soutěže pro děti  vyhlašované každoročně prodejnou výtvarných potřeb Maestro.  Jakub Mádr, úspěšný již v několika výtvarných soutěžích, se svou kresbou koní a všestranně nadaná Markétka Vaculovičová jemnou a poetickou kresbou úpické radnice. Z téměř pěti set soutěžních prací ve dvou věkových kategoriích se Markétčin obrázek umístil na skvělém  2. místě. Gratulujeme, Markétko! Děkujeme oběma protagonistům a přejeme hodně štěstí v dalších soutěžích.

(Daniela Mikešová)

Výsledková listina
Výsledková listina (254 zobrazení)
Datum: 20. 3. 2015
Velikost: 697 KB – doc

Markéta Vaculovičová: Úpická radnice

Markéta Vaculovičová: Úpická radnice

Jakub Mádr: Koně

Jakub Mádr: Koně

Mohlo by se vám líbit...